Gratis Fragt ved køb over 500 kr. Sender til hele Danmark

Medarbejdere

ASP-HOLMBLAD A/S har produceret lys siden 1777 og er således Danmarks ældste lysproducent. Vi har gennem tiden udviklet kvalitetslys i mange former og farver primært med udgangspunkt i råvaren 100% stearin. Siden 1907 har vi været Kongelig Hofleverandør, og ASP-HOLMBLAD’s logo med kongekronen og det levende lys borger for kvalitet gennem mange år. ASP-HOLMBLAD kan levere alt i levende lys til hverdag, den hyggelige aften med familie og venner samt livets store fester. Velkommen til en verden af farver og levende lys.

Administration

Adm. Direktør Direkte: +45 43 22 96 75 Mobil: +45 24 27 34 25 E-mail: mette.poulsen@asp-holmblad.dk
Administration - #1
Mette S. Poulsen
Indkøber / Buyer - Kundeservice Direkte: +45 43 22 96 73 Mobil: +45 43 29 12 90 40 E-mail: hanne.marcussen@asp-holmblad.dk
Administration - #4
Hanne Marcussen
Salgskoordinator - Kundeservice Direkte: +45 43 22 96 80 Mobil: +45 24 42 35 02 E-mail: rikke.hojbjerg@asp-holmblad.dk
Administration - #2
Rikke Højbjerg
Supply Chain & Admin. Manager Direkte: +45 43 22 96 77 Mobil: +45 20 33 21 59 E-mail: michael.nyborg@asp-holmblad.dk
Administration - #3
Michael Nyborg

Salg

Sales Manager Direkte: +45 43 22 96 74 Mobil: +45 20 18 38 58 E-mail: steen.beauvais@asp-holmblad.dk
Salg - #1
Steen Beauvais
Salgskonsulent Øst Mobil: +45 30 68 02 63 E-mail: kate.hedemand@asp-holmblad.dk
Salg - #2
Kate Nord Hedemand

Marketing

E-commerce and Marketing Coordinator Direkte: +45 43 22 96 78 Mobil: +45 24 59 56 55 E-mail: freddy.larsen@asp-holmblad.dk
Marketing - #1
Freddy Larsen